SERTİFİKALAR

BUSINESS AGILITY

Bu kulvar, mevcut iş modellerinden daha çok verim almak ve işinde yenilik yapmak isteyenler için geliştirilmiştir.

ENTERPRISE AGILE COACHING

Bu eğitim, Agile Koçluğunu tamamlayıp yeteneklerini organizasyon seviyesine taşımak isteyen Agile Koçlarına yönelik olarak geliştirilmiştir.

VALUE MANAGEMENT

Bu eğitim, İş Analistleri, Ürün Sahipleri, Ürün Yöneticileri, İş Konu Uzmanları ve değeri maksimize etmekle sorumlu rollere yönelik olarak geliştirilmiştir.

DELIVERY MANAGEMENT

Bu eğitim, agile ve uyarlanabilir yönetim tarzına aşina olmayan veya agile teslimat yönetimi yeteneklerini geliştirmek isteyen yöneticilere yönelik olarak geliştirilmiştir.

AGILE COACHING

Bu kulvar, çeviklik yolculuklarında sonraki adıma geçmek isteyen Scrum Master’lar da dahil olmak üzere Agile Koç olmak isteyenlere ve bu rolde kendini geliştirmek isteyenlere yönelik olarak geliştirilmiştir.

AGILE ENGINEERING

Bu eğitim, agile mühendislik bilgilerini artırmak isteyen teknik tasarım ve geliştirme birimlerinin ekip üyelerine yönelik olarak geliştirilmiştir.

AGILE TESTING

Bu eğitim, nitelikli yazılım geliştirmeye meraklı ve agile test otomasyonunu öğrenip uygulamak isteyen herkese yönelik olarak geliştirilmiştir.

DEVOPS

Bu eğitim Geliştiriciler, Testçiler, Operasyon Liderleri, Ekip Üyeleri, Yöneticiler, Agile Koçları, hali hazırda DevOps geçiş sürecinde olan veya DevOps geçişini planlayan herkese yönelik olarak geliştirilmiştir.