PROGRAMLAR

AGILE MENTOR ACADEMY PROGRAMLARI

A

gile Mentor Akademi, dünyaca ünlü Agile uzmanları tarafından geliştirilmiş ve dünyada bir ilk olan sertifikalı yetkinlik programları ile geleceğin Agile koç ve danışmanlarını yetiştirmektedir.

Program; 3 ay boyunca, ayda bir Cumartesi günü, 9:30-17:00 saatleri arasında, atölye çalışması şeklinde yürütülmektedir. Her program hem teorik bilginin hem de deneyimlerin paylaşıldığı, gerçek hayat uygulamalarını içeren yoğun birer kapsama sahiptir. Programlar, 20 kişilik sınıflarda, sektör deneyimi yüksek dünyaca ünlü profesyonellerce yürütülmektedir.

Programlara katılım için, program özelinde değişiklik göstermekle birlikte, genel olarak şu özellikler aranmaktadır:

  • En az 6 ay ve üzeri Agile proje deneyimine sahip olmak
  • PSM I, CSM ve benzeri bir Agile sertifikasyonuna sahip olmak
  • Mümkünse program süresince aktif bir şekilde Agile projede görev almaya devam ediyor olmak

Programlardan başarıyla mezun olanlar, ilgili sertifikalarına sahip olarak Agile Mentor Academy mezun ağına dahil olmaktadırlar. Ayrıca mezunlarımız, dilerlerse kendilerine yönlendirilen geniş iş imkanlarından da faydalanabilmektedirler.

 

 SERTİFİKALI SCRUM MASTER YETKİNLİK GELİŞİM PROGRAMI

Scrum Master, Agile koç ve Agile danışmanları için özel olarak tasarlanmış uygulamalı bu eğitim programı, sektör deneyimi yüksek uzmanlar eşliğinde katılımcılarının yetkinlik gelişimini desteklemekte ve katılımcılarına kendilerini geliştirebilmeleri için yön göstermektedir.

PROGRAM DETAYLARI

 SERTİFİKALI PRODUCT OWNER YETKİNLİK GELİŞİM PROGRAMI

Product Owner’lar için özel olarak tasarlanmış, gerçek hayat uygulamaları ile zenginleştirilmiş bu eğitim programı, sektör deneyimi yüksek uzmanlar eşliğinde katılımcılarının yetkinlik gelişimini desteklemekte ve başarılı ürünlerin geliştirilebilmesi için onlara pratik bilgiler ışığında yön göstermektedir.

PROGRAM DETAYLARI

 PROGRAM TAKVİMİ

SERTİFİKALI PRODUCT OWNER YETKİNLİK PROGRAMI

 

HEMEN KAYIT OLUN