EĞİTMENLERİMİZ

Agile Coach

TOLGA KOMBAK

 • PST, PSM I, PSM II, PSM III, PSPO I, CSM, CSP, ICP-ATF Trainer
 • ACM’de yönetici ortak, eğitmen ve Agile Koçluk görevlerini yürütmektedir. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra bankacılık sektöründe 15 sene çalışmış ve bu süre içerisinde son 4 senede Akbank’ta Scrum Master ve Agile Koç olarak görev yapmıştır.

  Akbank’ta Agile süreçlerin yaygınlaşması için yeni rol ve unvanların oluşmasına ön ayak olmuş ve Agile ve Scrum konusunda yönetimin de dahil olduğu 150’den fazla kişiye eğitim vermiştir. Agile Turkey, Agile Greece, Agile Middle East organizasyonlarında aktif görev almıştır. Türkiye’de ve uluslararası çeşitli  konferanslarda keynote konuşmacı olarak da sık sık yer almaktadır. 2014 yılında ACM’e katılmıştır.

 • Verdiği Eğitimler

ICAgile Sertifikalı Agile Takım Fasilitatörü Eğitimi, 2 gün

Agile Coach

GÜLNUR BAYHAN

 • PMP, PSM I, PSPO I, PSM 2, Management 3.0, KMP, ICP-ATF, ICP-ACC, ICAgile Authorized Instructor
 • İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimlerinden mezun olduktan sonra yurt içinde ve yurt dışında birçok yazılım projesinde görev almıştır. Projelerde yazılım geliştirme, test, çözüm mimarisi, iş analizi, proje yönetimi yaparak, yazılım geliştirme süreçlerinin farklı aşamalarında ve rollerinde deneyim kazanmıştır. Proje yönetimi yaparken, farklı Agile yaklaşımlarını denemiş, belirgin değer artışı yarattığını gözlemledikten sonra kariyerine Agile üzerine uzmanlaşarak devam etmiştir.ACM’de 2014 yılından beri Agile Koç görevini yürüten Gülnur Bayhan, yurt içinde ve dışında birçok şirketin dönüşüm sürecine liderlik ederek, takıma ve yöneticilerine koçluk yaparak, eğitim vererek agile dönüşüm sürecinin içinde yer almıştır.

  ICAgile’ın sertifikalı eğitmeni olarak, Agile Mentor Akademi’de 2018 yılından beri Agile Koç gelişim kulvarındaki eğitimleri vermektedir.

  Bunların yanında, Agile Turkey topluluğuna katılıp, Agile bakış açısının Türkiye’de yaygınlaşması için gönüllü olarak çalışmıştır.

 • Verdiği Eğitimler

ICAgile Sertifikalı Agile Takım Fasilitatörü Eğitimi, 2 gün